From China with love (#1)

From China with love

Description: C:\Users\Lado\Desktop\Mobium\Ivairios fotkes\From China with love\From china with love.jpg

Redaktorius: „Naujoji rubrika "From China with love“ - tai jūsų vedlys pigesnio kiniško pirkimo internetu link. Mes apžvelgsime tokius tinklapius, kaip dx.com (dealextreme.com) bei kitus, ir pateiksime jums įdomiausias rastas prekes. “.

Kaip pirkti?
Iš dx.com (dealextreme.com) gali pirkti bet kas. Jums užtenka turėti PayPal paskyrą su pririšta kreditine arba specialia debetine kortele.
 
Kiek kainuoja?
Pristatymas iš dx.com nieko nekainuoja. Tačiau nepamirškite, jog pagal mūsų valstybės įstatymus komerciniams pirkimams ne iš Europos Sąjungos taikomas PVM mokestis, jeigu pirkinio vertė viršija 75 Lt. Taip pat kartais taikomi muitų mokesčiai, tačiau jie te sudaro keletą procentų.
 
Kokybė?
Nepamirštam, jog „Made in China“ – tai Made in China. Kartais prekės yra labai geros kokybės, kartais – prastos. Tačiau reikėtų paminėti, jog esant problemoms, dx.com stengiasi padėti jas išspręsti. Tuo labiau prekėms taikoma vienerių metų garantija.
 

From China with love #1

Lotas nr. 1

Kinai labai gerai jaučia vyraujančias tendencijas. Greitu metu pasirodo The Amazing Spider-Man filmas, todėl tas „brandas“ tikrai bus naudojamas China-made produkcijoje.
 
Taigi, pirmasis lotas – lipdukai iPhone 4, 4S su Žmogaus-Voro simbolika. Manome, jog kokybė turėtų būti tikrai patenkinama.
Description: C:\Users\Lado\Desktop\Mobium\Ivairios fotkes\Kas kur kiek\1\1.jpg
Kaina: apie 8 Lt.
 
Lotas nr. 2

Sekantis produktas – net 7“ navigacija su varžiniu ekranu ir kitomis gerybėmis.
Funkcionalumas kaip visada stulbinantis (kaip, beje, irgi): Bluetooth, FM, AV IN. Labai mielai atrodo prierašas „4GB TF Card with Brazil Map“. Bet neišsigąskite – Brazilijos žemėlapius visada galėsite ištrinti arba pakeisti kitais (arba palikti – maža kada susiruošite į Braziliją).
 
Šitokios navigacijos pasižymi tuo, kad jose veiks bet kokia navigacinė programa, skirta Windows CE 6.0. O taip pat žinovai moka nuimti gamyklinį bloką – tai leidža paversti navigaciją tikru planšetiniu kompiuteriu (žinoma, su ta išlyga, jog varžinis ekranas ir Windows CE dažnai lemia širdies nepakankamumą).
Description: C:\Users\Lado\Desktop\Mobium\Ivairios fotkes\Kas kur kiek\1\2.jpg
Kaina: 216 Lt + PVM (~261 Lt).
 
Lotas nr. 3

Visi sutinka, jog planšetinis kompiuteris – tai gėris. Štai ir gerieji kiniečiai taip mano. Pristatome Jums 7“ talpinio ekrano ir naujausios Android 4.0 operacinės sistemos tablet‘ą – „7“ talpinio ekrano Android 4.0 Tablet...“ – toks jau tas pavadinimas.
 
Pastebime iš karto talpinį ekraną – varžinis ekranas tinka tik bankomatams ir viešojo naudojimo įrenginiams. Taip pat kinai pasistengė ir savo naują produktą pristatė su naujausia Android 4.0 operacine sistema. Už mažesnę nei 300 Lt kainą gausite: Cortex A8 1.2 GHz vieno branduolio procesorių, 512 MB RAM, 4GB vidinės atminties, microSD iki 32GB kortelių palaikymą, 800x480 taškų rezoliuciją, multi-touch palaikymą, WiFi ir 1.3MP kamerą.
 
Viskas gerai, tik turime įtarimų dėl baterijos gyvavimo laiko. Ko gero šis egzempliorius deklaruotų 4-5 valandų tikrai neištemps.
Description: C:\Users\Lado\Desktop\Mobium\Ivairios fotkes\Kas kur kiek\1\3.jpg
Kaina: 237 Lt + PVM (~287 Lt).
 
Lotas nr. 4

Oho, ką gi mes čia matome – nuostabųjį išmaniųjų Android 4.0 telefoną „STAR N8000“. Iš pavadinimo galime atspėti iš kur auga kojos – 5“ ekranas? Samsung Galaxy Note kopija (arba kaip mėgsta rašyti patys kinai „replica“).
 
Nekalbant apie pagaminimo kokybę, apžvelkime charakteristikas ir palyginkime su tikruoju Note.
5“ talpinis ekranas (na jo, Note irgi tokį turi), raiška 800x480 pikselių (štai jums ir skirtumas – 1280x800 Note prieš 800x480 neNote. Ko gero matysite visus taškus iki vieno), 2 Sim kortelių palaikymas (Galaxy Note tikrai atsilieka su savo viena kortele), WiFi, 5 megapikselių kamera (Nors Samsung turi 8MP, vis tiek kinams 5MP kamera – tikra pažanga), 2500 mAh baterija (kaip ir Note, tačiau labai abejojame patvarumu).
 
Dabar kas liečia kainą – 700 Lt už neNote prieš 1600 Lt už Galaxy Note. Na, spręskite patys. :)
 
Description: C:\Users\Lado\Desktop\Mobium\Ivairios fotkes\Kas kur kiek\1\4.jpg
Kaina: 588 Lt + PVM (~711 Lt).
PS. Tiksliai, pamiršome pridurti – šis produktas dar turi TV peržiūros galimybę (kaip gi be jos).
 
Lotas nr. 5

Sekantis lotas – tiuningo mėgėjams. Pristatome neslystančius sankabos, stabdžių ir akseleratoriaus pedalų uždengimus skirtus apsaugoti kojas nuo slydimo – keistas sakinys, bet taip jau tie pedalai vadinasi.
Description: C:\Users\Lado\Desktop\Mobium\Ivairios fotkes\Kas kur kiek\1\5.jpg
Kaina: 26 Lt.

Autorius: Vladimir Čekurišvili

Palikite komentarą
Vardas*
El. paštas