Infosrautas
2012-07-16
Liepos 12d. Rovio Mobile išleido savo pirmąjį žaidimą be Angry Birds paukščių ir pavadino jį Amazing Alex. Šis puzlės žaidimas turėtų turėti didelį pasisekimą, gal kaip ir Angry Birds bus prekiaujama Amazing Alex pliušiniais žaislais?
2012-07-16
Jei tu esi IMDB fanas, tai tau tikrai patiks naujausias atnaujinimas. Naujausia versija suteikia informaciją apie filmavimo vietą, garso takelį ir naujausius reitingus
2012-07-16
Įvairių amžiaus grupių ir gyvenamųjų vietovių gyventojų naršymo internete įpročiai skiriasi – vyresnio amžiaus žmonės yra dažniausi svečiai naujienų portaluose, vidutinio amžiaus žmonės daugiausia naršo verslo reikalais, o vaikai dažniausiai žaidžia ir mokosi. Kaimo gyventojai daugiau pramogauja internete, o miestiečiai apsiperka ir ieško informacijos. Kai kurių svetainių auditorija (angl. audience composition) stebina, kitų atrodo natūrali, tačiau bet kokiu atveju ši informacija leidžia spręsti, kokiems tikslams internetas naudojamas ir kokiais kanalais pasiekti dominančią auditoriją.
2012-07-13
Jei jūs įsijungėte Google Play ir ji atrodo šiek tiek kietesnė nei buvo - nenustebkite. Jūs dabar naudojetės ta pačia versija kaip ir Jelly Bean platformoje. Viršuje turėtų atsirasti puošni reklama ir žurnalų skiltis, jei dar jos nėra.
2012-07-13
Samsung Galaxy SIII yra ne vien tik galingas išmanusis telefonas, jis turi naujienų pasidalinimo gebėjimą (SHARE SHOT) - pirmą „šūvį“ pamatyti nepaprastai lengva ir puiku.
2012-07-13
„Let‘s Create Pottery“ yra pasiekiamas Google Play store. Žaidimas yra paprastas ir linksmas, jis leidžia pasitelkdamas jūsų vaizduote sukurti gražias vazas.
2012-07-10
Parodykite savo palaimą Green Machine ir išmėginkite Steampunk Droid live wallpaper.
2012-07-10
Didžiosios Londono Olimpinės žaidynės jau ne už ilgo. Organizatoriai išleido Android platformoje veikiančią programėlę, kuri padės sekti visus įvykius.
2012-07-09
Praėjusio mėnesio pabaigoje Samsung gavo pranešimą, jog Airijoje savaime užsiliepsnojo ir išlydė savo paties korpusą naujasis Samsung Galaxy SIII.Ekspertyzės metu buvo nustatytos tikrosios užsidegimo priežastys.
2012-07-09
Ispanų kompanija Telefonica, tiekianti mobiliojo ryšio paslaugas Europoje, JAV ir Lotynų Amerikoje bei aktyviai bendradarbiaujanti su Mozilla, pristatė naujojo išmaniojo telefono, veikiančio su Firefox OS, prototipą
1
...
3
/
4
/
5
/
6
/
7
...
116