Infosrautas
2012-07-03
Iš pirmo žvilgsnio klausimas gali pasirodyti šiek tiek keistas, bet patikrinę, kokias aplikacijas naudojate daugiausiai kartų per savaitę, galite būti nustebinti. Neseniai laikraščio „Telegraph“ ir mobiliojo ryšio operatoriaus „O2“ Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas rodo, kad skambinimas yra žemiau nei penktoje vietoje. Tyrimas taip pat nustatė, kad vidutinis išmaniojo telefono naudojimas yra iki dviejų valandų per dieną, įskaitant naršymą internete, muzikos klausymą, žaidimus ir kt.
2012-07-03
Vakar buvo oficialiai išleistas VLC grotuvas Android telefonams. Jį galima atsisiųsti Google Play Store. VLC yra labai galingas, atviro kodo, grotuvas, kuris gali groti bet kokio formato media failus.
2012-07-03
„Comscore“ paskelbė trijų mėnesių laikotarpio išvadas (paskutinis mėnuo buvo Gegužė). Samsung yra geriausias mobiliųjų telefonų gamintojas ir užima 25,7 proc. rinkos. Google - išmaniųjų telefonų lyderis - 50,9 proc. rinkos.
2012-07-02
Nauji televizijos „Skaitmeninė GALA“ klientai nuo šiol turės galimybę pasinaudoti valstybės teikiama kompensacija už skaitmeninei televizijai žiūrėti reikiamos įrangos įsigijimą.
2012-07-02
Idėja, kad Apple gali tapti pirmąją trilijono dolerių kompaniją, yra arčiau nei kada nors. Rinkos analitikai numato, kad Cupertino technologijų milžinas gali šiemet uždirbti rekordinį pelną.
2012-07-02
Kai tik Google pradėjo vieną iš savo geriausių Google IO istorijos įvykių, Šiaurės Kalifornijos teisėjas Lucy Koh buvo toje pačioje pusėje su iPad gamintojais. Šie rezultatai privertė laikinai uždrausti vieną iš populiariausių Android prietaisų – Galaxy Nexus.
2012-07-02
Šiuo metu, siaučiant zombių manijai, Android zombių mėgėjai jau gali išbandyti pirmąją asmens šaudyklę. Dead Trigger yra tarp Resident Evil ir AMC The Walking Dead ir atrodo tikrai puikiai! Jūs turite atsikratyti minios negyvėlių su daugeliu įvairių ginklų jūsų arsenale.
2012-07-02
Atsižvelgdama į vartotojų poreikius telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“ pristato naujus mokėjimo planus verslo klientams. Bendrovė nuo šiol verslui siūlys naujus mokėjimo planus, kuriais suteiks daugiau minučių už mažesnę kainą.
2012-06-29
Jei artimiausiu metu neturite galimybės patobulinti savo telefono į Jelly Bean, galite atsisiųsti naujausią Google Play Store versiją su naujomis skiltimis: elektroninių žurnalų ir televizijos.
2012-06-29
Gegužės 27d. Google pristatė Google Now. Google Now yra daugiau nei Google paieškos balsu asistentas. Ši sistema mokosi iš jos vartotojo pagal tai, kas jam yra įdomu, t.y. kokiais dalykais vartotojas labiausiai domisi kiekvieną dieną.
1
...
5
/
6
/
7
/
8
/
9
...
116